Przejdź do treści

Chcemy zmieniać świat na lepszy wszędzie tam, gdzie potrafimy i możemy.

Poznaj nasz sposób działania

FLOWAIR od prawie 20 lat opiera swoją działalność na innowacji, doświadczeniu oraz wzornictwie przemysłowym. Jesteśmy świadomi zmian technologicznych, klimatycznych i gospodarczych, dlatego ciągle wyznaczamy nowe kierunki rozwoju. Nasza wizja jest jasna - chcemy być liderem w dostarczaniu efektywnych rozwiązań dla budynków wielkokubaturowych.

Pragniemy znaleźć coraz lepsze rozwiązania w zakresie zwiększenia efektywności systemów ogrzewania i wentylacji. Wdrażamy nowoczesne technologie, które pozwalają na optymalne wykorzystanie zasobów, jednocześnie dbając o ochronę środowiska naturalnego. Jesteśmy świadomi naszej roli w budowaniu zrównoważonej przyszłości i dążymy do minimalizowania wpływu naszej działalności na planetę.

Strategia firmy
o nas misja wizja

Współpraca i budowanie partnerstw są dla nas ważnymi wartościami. Stawiamy na długotrwałe relacje z naszymi klientami, dostawcami oraz innymi partnerami biznesowymi, oparte na wzajemnym zaufaniu i wspólnych celach. 

W centrum naszego zainteresowania zawsze znajduje się człowiek.

0
LAT NA RYNKU
0
TYPÓW URZĄDZEŃ
0
RYNKI EUROPY I AZJI
0
REALIZACJI
0
SYSTEM FLOWAIR

Nasze wartości

Nasza strategia opiera się na czterech filarach: człowiek, środowisko, innowacja i edukacja. Są one fundamentem naszych działań biznesowych, które są zgodne z Celami Zrównoważonego Rozwoju na rok 2030. Odzwierciedleniem naszych wartości są inteligentne i energooszczędne rozwiązania oraz szerokie wsparcie oferowane naszym klientom, na każdym etapie realizacji inwestycji. 

Wzornictwo przemysłowe

Wzornictwo przemysłowe pozwala przemyśleć od początku potrzeby, jakie stoją za produktem, jego konstrukcję, materiały i sposób użytkowania… i co za tym idzie, pozwala wprowadzać innowacje.


Nie boimy się ciekawych form wzorniczych i zastosowania ich w naszych projektach. Nasza działalność opiera się na tworzeniu niestandardowych, kompleksowych rozwiązań zastrzeżonych wzorami przemysłowymi. Cyklicznie wprowadzamy szereg innowacji, wyznaczając nowe trendy w branży.

wzornictwo przemysłowe
nagrody i wyróżnienia luna

Nagrody i wyróżnienia

Od 2003 roku działamy z pasją w dziedzinie HVAC, kładąc nacisk na dobry wzór, etykę biznesową oraz innowacyjne rozwiązania. Nasza ciężka praca i zaangażowanie wielokrotnie zostały docenione przez branżowe, wzornicze i biznesowe środowiska, co potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia w naszym portfolio. 

Zdobyliśmy między innymi nagrody Delta Stowarzyszenia Polska Wentylacja, Gazele Biznesu, Dobry Wzór, Innowacje Roku, a także prestiżową nagrodę IF Product Design za urządzenia LEO FS, jednostkę OXeN oraz kurtyny Slim oraz oskara designu Reddot Award za jednostkę odzysku ciepła OXeN oraz urządzenie grzewczo-chłodzące Luna. 

Nasze liczne nagrody i wyróżnienia są dowodem uznania dla naszych wysiłków w dążeniu do doskonałości w zakresie projektowania, produkcji i dostarczania produktów HVAC.

FLOWAIR to przede wszystkim ludzie

Jesteśmy grupą energicznych, ambitnych ludzi, których pasjonuje odkrywanie nowych technologii i tworzenie lepszych rozwiązań. We FLOWAIR liczy się każde zdanie i każdy pomysł. Wierzymy, że każdy może wnieść coś wartościowego. Cenimy ludzi, którzy dzielą się swoją kreatywnością i pomysłowością.

o nas międzynarodowa firma 3

Polska firma z międzynarodowym doświadczeniem

FLOWAIR to firma o globalnym zasięgu, która od samego początku swojej działalności kładzie duży nacisk na rozwój na rynkach zagranicznych. Dzięki obecności na ponad 40 rynkach zdobyliśmy cenne doświadczenie i zapoznaliśmy się z różnorodnymi potrzebami, wymogami technicznymi oraz konkurencją na tych rynkach. 

Szeroka oferta produktowa oraz zdolności do elastycznego dostosowywania się do różnych potrzeb pozwalają nam proponować nowoczesne i najlepsze rozwiązania. Głęboka znajomość branży HVAC to efektywne działania w międzynarodowym środowisku i możliwość sprostania wymaganiom naszych klientów na całym świecie.

Wspólnie szerzymy ideę zero waste

„Zero waste” to styl życia, zgodnie z którym człowiek stara się generować jak najmniej odpadów, a tym samym nie zanieczyszczać środowiska. Wszystkie odrzucone materiały mogą stać się zasobami. 

Chcemy wykorzystywać to co już zostało wyprodukowane, staramy się zapobiegać odpadom u źródła ich powstawania. Dlatego wykorzystując powtórnie surowce uzyskane z przetwarzania sprzętu oszczędzamy naturalne zasoby naszej Ziemi.

zerowaste o nas