Przejdź do treści

Inteligentne rozwiązania HVAC w służbie środowiska

referencje flowair luna

Integracja i współdziałanie urządzeń HVAC

Oferujemy kompleksowe i energooszczędne rozwiązania w zakresie ogrzewania, wentylacji i chłodzenia dla różnych typów pomieszczeń o zróżnicowanych kubaturach. Bogata gama urządzeń pozwala na wybór zarówno prostych rozwiązań, jak i zaawansowanych, centralnie sterowanych systemów HVAC, zapewniając wysoki poziom komfortu użytkowania oraz efektywność energetyczną.

design

Chcemy zmieniać świat, wszędzie tam gdzie możemy i potrafimy.

Kreujemy naszą rzeczywistość w obszarze HVAC poprzez projekty skoncentrowane na człowieku i przyszłości. Nasze podejście opiera się na zrozumieniu potrzeb użytkowników oraz świadomości ekologicznej, aby tworzyć energooszczędne rozwiązania, przyjazne dla środowiska i spełniające oczekiwania inwestora.

Rozwiązania FLOWAIR

Jednym z kluczowych aspektów naszych projektów HVAC jest zintegrowana praca wszystkich urządzeń oferowanych przez FLOWAIR. Nasze produkty są kompatybilne i mogą być połączone w jeden SYSTEM. Pozwala to na zoptymalizowanie zarządzania energią, komunikację między urządzeniami oraz osiągnięcie pełnej kontroli nad procesem ogrzewania, wentylacji i chłodzenia.

Zaufali nam

Współpracuj z doświadczonym partnerem biznesowym. Gwarantujemy klientom kompleksową opiekę na każdym etapie realizacji: od projektu, realizację po późniejszą opiekę nad obiektem. Dołącz do grona zadowolonych klientów FLOWAIR.

Poszukujesz więcej informacji branżowych?

Interesujesz się najnowszymi trendami HVAC? 
Chcesz poznać więcej szczegółów na temat inteligentnych rozwiązań?
Jednym z naszych filarów jest edukacja. Regularnie dzielimy się doświadczeniem, tworząc treści zarówno dla projektantów, wykonawców, jak i inwestorów.

blog flowair 2
ELiS Ax kontakt flowair

Nasze wsparcie służy pomocą!

Skontaktuj się z dedykowanym przedstawicielem z Twojego regionu, a pomożemy Ci uzyskać kompleksową ofertę i rozwiać wszelkie wątpliwości.