Przejdź do treści

Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą ambitnych, energicznych ludzi, których pasjonuje odkrywanie nowych technologii i tworzenie lepszych rozwiązań. We FLOWAIR liczy się każde zdanie i każdy pomysł. Wierzymy, że każdy może wnieść coś wartościowego. Cenimy ludzi z pasją, którzy wiedzą, że to co robią ma sens. Zatrudniamy pracowników z różnych obszarów - specjalistów sprzedaży, logistyki, marketingu, inżynierów, technologów, jak również pracowników produkcyjnych. Charakter człowieka jest dla nas równie ważny, jak jego kompetencje i doświadczenie. Szukamy ludzi, z którymi będziemy mieli wspólne #FLOW. Właśnie tego pierwiastka poszukujemy u kandydatów - naszych przyszłych pracowników. Jesteś specjalistą w tym co robisz? Chciałbyś byś jednym z nas? Zgłoś się! Chętnie opowiemy Ci jak wygląda to z naszej perspektywy.

kariera kim jesteśmy 2
0
LAT NA RYNKU
0
ZAKŁADY PRODUKCYJNE
0
PRACOWNIKÓW ZATRUDNIONYCH POWYŻEJ 5 LAT
0
NAGRÓD PRZEDSIĘBIORSTWA FAIR PLAY
0
KRAJE, NA KTÓRYCH JESTEŚMY OBECNI

Nasze lokalizacje

Serce FLOWAIR, a tym samym centrala firmy mieści się w Gdyni przy ul. Chwaszczyńskiej. Od początku naszej działalności jesteśmy związani z Pomorzem - to tutaj ulokowana jest nasza główna siedziba, zakłady produkcyjne oraz laboratorium badawcze. To tej lokalizacji dotyczy większość rekrutacji, jakie prowadzimy. 

To niedaleko od trójmiejskiej obwodnicy czyli drogi ekspresowej S6 (węzeł Gdynia Wielki Kack - zjazd na Trasę Kaszubską). 
Można do nas dojechać zarówno samochodem, komunikacją miejską, jak również rowerem czy hulajnogą. Jeśli masz wątpliwości jaki środek komunikacji wybrać - skonsultuj się z osobą odpowiedzialną za rekrutację, na pewno chętnie pomoże i doradzi. 

Poza Gdynią możecie znaleźć nas także w Opaleniu (tam znajduje się drugi zakład produkcyjny) oraz w naszym biurze regionalnym w Bielsku-Białej.

Dlaczego warto u nas pracować?

Pomagamy się wdrożyć

Chcemy byś od początku poczuł, że jesteś częścią naszego FLOW. Dlatego dużą uwagę przykładamy do etapu wdrożenia nowego pracownika. Jesteśmy otwarci na dzielenie się naszą wiedzą i doświadczeniem.

Mamy przyjazną atmosferę

Wszyscy jesteśmy na „Ty”, z zarządem wymieniamy „cześć” na korytarzu. Jesteśmy zgranym Teamem, który wspólnie gra do jednej bramki. Wszyscy staramy się osiągnąć wspólne cele biznesowe, ale robimy to po swojemu. Jesteśmy tu sobą i czujemy się swobodnie. 

Słuchamy naszych pracowników

Lubimy ludzi, którzy wychodzą z inicjatywą. Ludzi kreatywnych, pomysłowych i ambitnych. Wierzymy, że każdy może wnieść coś wartościowego, dlatego staramy się słuchać naszych pracowników i dawać im możliwość proponowania, a niekiedy wdrażania zmian.

Jesteśmy blisko siebie

Wszyscy jesteśmy na miejscu, dzięki czemu z każdym możesz porozmawiać, przyjrzeć się całemu procesowi – od produkcji po sprzedaż, wsparcie techniczne aż po obsługę serwisową. Aby otrzymać wsparcie innego działu, wystarczy zapukać do odpowiednich drzwi.

Dajemy możliwość rozwoju

Dla każdego rozwój oznacza coś innego. Dla nas to możliwość realizacji ciekawych projektów, w różnych obszarach, technologiach, w różnorodnych grupach projektowych. To możliwość poszerzania swoich horyzontów. Jeśli po pewnym czasie zechcesz rozwijać się w innym obszarze – jesteśmy otwarci! Mamy wiele takich przykładów w naszej organizacji. 

Działamy wspólnie

Nie jesteśmy automatami - to oczywiste, że stresują nas trudne projekty i skomplikowane działania, ale chęć podejmowania wyzwań, możliwość rozwoju swoich kompetencji, konsultacje z innymi specjalistami i satysfakcja po zakończonym projekcie, są na tyle duże, że podejmujemy się ich i działamy wspólnie! 

Benefity

Pracownicy FLOWAIR mają możliwość wykupienia prywatnego pakietu medycznego oraz grupowego ubezpieczenia na życie. W ramach opieki medycznej pracownicy mają dostęp do placówek medycznych na terenie całego kraju. To zapewnienie szerokiego zakresu usług medycznych: od medycyny pracy i konsultacji lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej po konsultacje specjalistyczne i badania diagnostyczne. Każdy może wybrać odpowiedni dla siebie wariant, dopasowany do swoich potrzeb.

Chcemy, aby nasi pracownicy mieli niezbędne kompetencje i wiedzę, które ułatwiają im realizację postawionych przed nimi celów. Dlatego właśnie szkolenia są dostosowywane do aktualnych potrzeb zarówno pracownika, jak i organizacji. 

Chcemy wspierać wszystkich, dla których sport i dbanie o formę jest ważne, dlatego każdy z pracowników ma możliwość wykupienia karty multisport na preferencyjnych, wypracowanych przez nas warunkach. 

Pracownicy posługujący się językiem obcym w codziennej pracy mają możliwość skorzystania z indywidualnych lekcji języka angielskiego dopasowanych do ich potrzeb i poziomu. Pozostali pracownicy chcący podszkolić swoje umiejętności językowe mogą skorzystać z grupowych spotkań z naszymi native speakerami.

Standardowe benefity opisywane są na każdej zakładce kariera, natomiast czy rzeczywiście one przekonają Cię do danego miejsca pracy? Nie chcemy zamykać się w kilku ikonach. Naszym głównym benefitem jest to, że mamy indywidualne podejście do każdego pracownika – zawsze możemy porozmawiać i dopasować benefity do tego, co aktualnie będzie dla Ciebie największą wartością. Dla jednych będą to elastyczne godziny pracy, dla innych wsparcie finansowe rehabilitacji. Indywidualne podejście to na pewno benefit, który nas wyróżnia!

indywidualne podejście

Nie ma oferty pracy idealnej dla Ciebie?

Jakie są etapy rekrutacji?

1

Wyślij CV

Zgłoś się do nas i pamiętaj o tym, aby w swoim zgłoszeniu zawrzeć niezbędne informacje, na
które zwróciliśmy uwagę w ogłoszeniu (np. uprawnienia czy doświadczenie w danym obszarze). Nie chcemy Cię przeoczyć! Daj nam się poznać.

2

Selekcja kandydatów

Nasz zespół rekrutacyjny przeprowadzi selekcję aplikacji. Szukamy osób, które wpisują się w profil stanowiska, ale staramy się wyszukiwać osoby z potencjałem. Nie masz doświadczenia, ale jest coś czym chciałbyś się z nami podzielić lub się pochwalić? Napisz o tym do nas! Na pewno zapoznamy się z Twoim zgłoszeniem.

3

Czas na weryfikację - porozmawiajmy!

Jeśli zainteresujesz nas swoją aplikacją, zaprosimy Cię na spotkanie lub przeprowadzimy je w formie video konferencji. W końcu chcemy nie tylko wiedzieć jakie masz doświadczenie, ale przede wszystkim chcemy się poznać i sprawdzić czy mamy wspólne FLOW.

4

Decyzja, zatrudnienie i onboarding!

Następny etap to podjęcie decyzji – zarówno my, jak również Ty musimy zdecydować czy nasza współpraca dojdzie do skutku. Zależy nam, aby nie była to jednostronna decyzja. Chcemy abyś był tak samo jak my pewien, że chcesz dołączyć do naszego zespołu. Z naszej strony natomiast otrzymasz informację zwrotną niezależnie czy będzie ona pozytywna czy negatywna.

HR manager

Chcesz nas o coś zapytać?

Skontaktuj się z nami - pomożemy!

Joanna Przybysz

+48 505 368 499
joanna.przybysz@flowair.pl