Przejdź do treści

Wspieramy projektantów od ponad 20 lat

Skorzystaj ze wsparcia projektowego FLOWAIR

Fachowa wiedza i wieloletnie doświadczenie są niezbędne, aby projektować skuteczne instalacje HVAC. W ramach Wsparcia Projektowego pomożemy Ci dobrać urządzenia i rozmieścić je na projekcie, podzielimy się wiedzą techniczną, a jak będzie potrzeba to zaproponujemy niestandardowe rozwiązanie, szyte na miarę pod każde wytyczne klienta.

wsparcie projektantów

Projektuj zgodnie z ideą zero waste zmieniaj świat razem z nami.

Czy wiesz, ze projektując rozwiązania systemowe HVAC można zaoszczędzić 20-35% zużycia energii na obiekcie? 
Połączenie działania urządzeń w jeden SYSTEM pozwala nie tylko na zaprojektowanie dokładnie takiej ilości urządzeń, jaka jest potrzebna do utrzymania komfortu termicznego w budynku, ale także dzięki inteligentnemu sterowaniu urządzenia pracują tylko wtedy kiedy jest to konieczne. 
Nie projektuj niepotrzebnej energii oraz zmniejszaj ślad węglowy obiektów razem z nami.

Co możesz od nas otrzymać?

Posiadamy pełną bibliotekę plików CAD / REVIT z blokami projektowymi urządzeń. Większość plików dostępna jest bezpośrednio na naszej stronie. Jeżeli potrzebujesz pomocy przy rozmieszczeniu urządzeń na projekcie - skontaktuj się z nami.

Przygotujemy dla Ciebie pełną koncepcję doboru z parametrami pracy, opisem technicznym dobranych urządzeń oraz automatyki wraz ze sposobem działania.

Otrzymasz pełne schematy blokowe potrzebne do podłączenia automatyki SYSTEM FLOWAIR.

Każde urządzenie posiada pełną dokumentacje techniczną. Zależnie od wymagań możemy dostarczyć także inne załączniki, np. schematy, karty katalogowe, opisy, rysunki.

W ramach wsparcia projektowego przygotujemy pliki CAD / PDF z rozmieszczeniem urządzeń oraz ideową koncepcją sterowania - warstwa SYSTEM FLOWAIR.

Każdy projekt to także pełna oferta wraz z kosztorysem gotowym do przedstawienia inwestorowi bądź wykonawcy. W ramach współpracy możemy także zweryfikować projekt pod kątem przepisów, efektywności czy poprawności doboru.

Otrzymaj potrzebne pliki projektowe

Wspólny cel

Projekt jest jednym z początkowych etapów realizacji inwestycji. Już w tym miejscu ważne jest przemyślenie wielu elementów, które zapewnią komfort cieplny finalnego użytkownika obiektu. Bo właśnie zadowolenie inwestora jest celem, który chcemy osiągnąć. 
Odpowiednio zaprojektowany SYSTEM to oszczędności inwestycyjno-eksploatacyjne oraz eliminacja ryzyka. Inteligentne rozwiązania grzewczo-wentylacyjne FLOWAIR to gwarancja niezawodności pracy urządzeń dla inwestora.

Skorzystaj z naszej bazy szkoleń on-line

Dowiedz się więcej o szkoleniach FLOWAIR

Luna urządzenie

Jak możemy Ci pomóc?

Wsparcie na każdym etapie projektowania instalacji HVAC. W razie pytań możesz zawsze skontaktować się z dedykowanym inżynierem Wsparcia Projektowego z Twojego regionu.