Przejdź do treści

Najlepsze rozwiązania dla Twojego biznesu

wsparcie od projektu po usługi posprzedażowe

Wsparcie na każdym etapie współpracy

We FLOWAIR wszystko co robimy, robimy z myślą o kliencie. Począwszy od projektu, poprzez realizację inwestycji, aż po usługi posprzedażowe. Stawiamy na relacje i partnerską współpracę. Jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby. Słuchamy, łączymy kropki. Interesujemy się Twoimi potrzebami, aby zaoferować Ci najlepsze z możliwych rozwiązań. We FLOWAIR jesteś w dobrych rękach.

20 lat doświadczenia na rynku polskim oraz międzynarodowym

Oszczędzaj ze zintegrowanym SYSTEMEM FLOWAIR!

Od blisko dwudziestu lat dostarczamy na rynek wyjątkowe i innowacyjne rozwiązania z zakresu ogrzewania, wentylacji i chłodzenia do obiektów o różnych przeznaczeniach i kubaturach. 
Jesteśmy dumni z naszych technologii. Zautomatyzowany SYSTEM FLOWAIR, wyposażony w autorskie algorytmy pracy, zwiększa funkcjonalność, efektywność i energooszczędność Twojej instalacji.

System flowair steruj centralnie oszczędzaj realnie
komfort użytkowania

KOMFORT 365+

Masz problem z przegrzaną/niedogrzaną halą lub wysokimi rachunkami? 
Chcesz zadbać o komfort cieplny i wydajność swoich pracowników w zakładzie produkcyjnym? 

Twój obiekt może zawsze utrzymywać optymalną temperaturę pomieszczeń – wtedy, kiedy trzeba i gdzie trzeba. SYSTEM FLOWAIR inteligentnie dostosowuje się do potrzeb budynku, zapewniając komfort termiczny i dopływ świeżego powietrza przez cały rok.

Co zyskujesz?

Doskonałe warunki pracy

Inteligentne sterowanie podnosi komfort w miejscu pracy. Niezależnie od pory roku dbamy
o utrzymanie odpowiedniej temperatury, wentylację, a także dobrą jakość powietrza, co bezpośrednio wpływa na dobre samopoczucie pracowników.

Oszczędności eksploatacyjne

Płać co miesiąc mniej.
Dzięki komunikacji urządzeń i optymalizacji ich pracy ograniczasz generowanie energii na swoim obiekcie, wykorzystując tą wcześniej już wyprodukowaną. Dodatkowo wysokosprawne komponenty urządzeń obniżają koszty związane z wentylacją obiektu. 

Bezobsługowość

FLOWAIR zapewnia komfort cieplny przy prostocie sterowania. Po pierwszej konfiguracji SYSTEM samoczynnie będzie regulował odpowiednie parametry pracy, a w razie potrzeby ich zmiany wprowadza się je z poziomu jednego sterownika dla 31 urządzeń lub stref temperaturowych.

Niezawodność urządzeń

SYSTEM FLOWAIR to rozwiązanie na lata. Najwyższa jakość produktów i opieka Autoryzowanego Serwisu dają Ci pewność ciągłej pracy jednostek w obiekcie bez ryzyka wystąpienia przestojów pracy.

Zastosowanie rozwiązań FLOWAIR

Dostarczamy elastyczne, optymalne rozwiązania dla obiektów o różnych kubaturach. Opiekujemy się zarówno mniejszą i większą inwestycją, budynkami komercyjnymi i przemysłowymi. Mamy to czego potrzebujesz.

rozwiązania dla różnych kubatur

Dlaczego warto z nami współpracować?

luna flowair

Jak możemy Ci pomóc?

Ty zajmij się swoim biznesem, komfort cieplny zostaw nam. W razie pytań możesz zawsze skontaktować się z dedykowaną osobą z Twojego regionu.