Przejdź do treści

Potrzebujesz poszerzyć wiedzę?

idywidualne szkolenia

Szkolenia dopasowane do użytkowników

Prowadzimy webinaria on-line oraz szkolenia stacjonarne w naszych biurach, w Gdyni i Bielsko Białej, gdzie możecie pozyskać wiedzę w zakresie pełnego przekoroju branży HVAC: od produktowo-instalacyjnych, po projektanckie. Prowadzone są one zawsze dla dedykowanej grupy zawodowej: projektantów, właścicieli i pracowników firm wykonawczych, inwestorów, instalatorów, serwisantów, handlowców, a także studentów. 

Rodzaje szkoleń

Szkolenia stacjonarne w biurze

Nasza siedziba zawsze jest dla Was otwarta! Od wielu lat organizujemy szkolenia, na których można na żywo zobaczyć nasze rozwiązania. Jest to świetna szansa na poznanie FLOWAIR od środka oraz rozmowę z naszymi specjalistami i inżynierami. Szkolenia stacjonarne odbywają się w Gdyni i Bielsko-białej.

Webinaria on-line

Chcesz poszerzyć wiedzę nie wychodząc z domu? W ramach Wsparcia Szkoleniowego organizujemy szkolenia on-line prowadzone przez naszych specjalistów. Dobierzemy szkolenie odpowiednie pod Twoje wymagania oraz preferowaną formę.

Szkolenie stancjonarne w terenie

FLOWAIR to także szerokie grono specjalistów w całej Polsce. Nasi przedstawiciele posiadają wieloletnie doświadczenie w branży oraz ogromną wiedzę. W razie potrzeby możemy przyjechać do Ciebie i przeprowadzić szkolenie na żywo.

Udostępnione materiały szkoleniowe

W ramach Wsparcia Szkoleniowego dzielimy się także szkoleniami, które już się odbyły. Chcemy, żeby każdy miał podobny dostęp do wiedzy, dlatego można znaleźć dużo szkoleń udostępnionych na naszej stronie bądź na YouTubie. 

oferta szkoleniowa

Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem

Uważamy, że rozmowa i partnerskie relacje są najważniejsze. Każde nasze szkolenie jest indywidualnie przygotowywane, ponieważ chcemy, żeby było ono wartością dla osoby w nim uczestniczącej. 

Mamy nadzieję, że dzięki edukacji nowoczesne i proekologiczne rozwiązania szybciej staną się standardem w branży HVAC. 

Zapraszamy na szkolenia stacjonarne.

Siedziba główna FLOWAIR

ul. Chwaszczyńska 135
81-571 Gdynia

 

Biuro regionalne

Generała Stanisława Maczka 6
43-310 Bielsko-Biała
 

Do zobaczenia!

 

czerna luna

Zgłoś chęć udziału!

A może zainteresuje Cię jedno z naszych wcześniejszych szkoleń?