Skip to main content

Wsparcie na każdym etapie realizacji

Znamy Twój obiekt, służymy pomocą.

Pozwól sobie odpocząć.
Towarzyszymy naszym klientom na wszystkich etapach inwestycyjnych. Doświadczony personel nadzoruje pierwsze uruchomienia, szkoli z zakresu obsługi urządzeń na terenie obiektu, wspiera technicznie klienta końcowego oraz dopełnia formalności gwarancyjnych.
Dodatkowo dzięki usłudze monitoringu on-line jesteśmy w stanie wykryć usterkę i ją naprawić nawet przed zgłoszeniem serwisowym. 

Nie tylko sprzedajemy rozwiązania, ale także w ramach współpracy oferujemy uruchomienie i integrację urządzeń na obiekcie w ramach SYSTEMU FLOWAIR. Dodatkowo można skorzystać ze wsparcie naszego inżyniera na inwestycjach już zrealizowanych. Usługa odpłatna zawiera weryfikację poprawności podłączenia przewodów i konfiguracji urządzeń, sprawdzenie działania algorytmów pracy.

Nie przejmuj się przeglądami gwarancyjnymi! W ramach współpracy oferujemy usługę cykliczną obejmującą niezbędne czynności gwarantujące niezawodną i wydajną pracę urządzeń. 

Masz zużytą nagrzewnicę gazową? Skontaktuj się z nami, a wydłużymy jej żywotność. Oferujemy usługę regeneracji urządzeń gazowych, dzięki której Twoja nagrzewnica będzie pracowała długie lata.

monitoring Cube

Zdalny monitoring dla urządzeń rooftop Cube

Usługa zdalnego monitoringu pozwala na stały nadzór pracy urządzeń oraz dostęp do ich parametrów pracy. Dzięki rozwiązaniom GSM jesteśmy w stanie reagować natychmiastowo, rozwiązując nawet 80% problemów w trybie zdalnym. Dzięki temu znacząco eliminowane jest ryzyko przestojów produkcyjnych spowodowanych nieodpowiednimi warunkami temperaturowymi na hali. 
Z FLOWAIR możesz być pewny ciągłości pracy Twojego biznesu.

Nie wyrzucaj! Zregeneruj!

Wiesz, że możesz zregenerować swoją nagrzewnicę gazową?

W myśl idei zero waste chcemy, abyś jak najdłużej cieszył się naszym urządzeniem. Dlatego oferujemy kompletną usługę regeneracji urządzeń Robur, która obejmuje:

  • czyszczenie urządzenia,
  • wymiana kompletu uszczelnień i test szczelności komory spalania,
  • wymianę elektrod zapłonowych,
  • wymianę elektrody jonizacyjnej ,
  • w przypadku zużycia wymianę wentylatora spalin lub nawiewnego,
  • szczegółowy raport z parametrami pracy urządzenia,
  • 1 rok gwarancji na całe urządzenie po wykonaniu uruchomienia przez autoryzowany serwis.
regeneracja robur

Na jakie wsparcie możesz liczyć?

Uruchomienia

Paramteryzacja

Harmonogram

Przeglądy

Przedłużona gwarancja

Wymiany filtrów

Monitoring on-line

Warunki gwarancji

Interesują Cię podstawowe warunki gwarancji lub chcesz wydłużyć czas ochrony?  Zapoznaj się z ogólnymi warunkami gwarancji, OWS i OWG. 

ELIS AX wsparcie
cube front

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Z nami uzyskasz ofertę przygotowaną na czas. Pomagamy naszym klientom począwszy do projektu, po konsultacje techniczne aż po szkolenia i nadzór nad uruchomieniem.